Skip Navigation
 

Kamery

Dobre kamery to podstawa i warunek konieczny do otrzymania wysokiej jakości filmu. Korzystamy z cyfrowych kamer firmy Sony. Zarówno z kamer piszących w standardzie SD, jak i najnowszym HD 1920x1080. Kamery tego typu używane są z powodzeniem w wielu realizacjach i reportażach telewizyjnych.

Otrzymany z nich obraz jest jasny i ostry, nawet podczas filmowania w warunkach gorszego oświetlenia. Niedopuszczalne dla nas jest używanie w kościele lamp, które rozpraszają i psują atmosferę! Nigdy też nie świecimy halogenami w sali weselnej. To my jesteśmy dla Państwa, by dyskretnie uwiecznić wszystkie wspaniałe chwile, a nie przeszkadzać gościom, psuć nastrój lub reżyserować film i planować scenografię. Pomimo braku oświetlenia kolory na naszych filmach są zawsze naturalne, obraz jest ostry, a czerń jest zawsze równie czarna – bez zakłóceń ani szumów. Nasze kamery "widzą" rzeczywistość równie dobrze w dużym zaciemnieniu, podobnie jak ludzkie oko.

Celowo nie używamy statywów – nie chcemy, by ujęcia były zawsze takie same – równie bezbłędne i... bezduszne. Ujęcia kręcone z ręki są o wiele ciekawsze i dają większe pole do popisu, a filmy są ciekawsze.

Przyjdźcie obejrzeć nasze filmy i oceńcie sami.

Zapraszamy !
filmowanie warszawa Film z wesela Warszawa
 
 
« powrót|drukuj