Skip Navigation
 

Studio montażowe

Filmy montujemy w nowocześnie wyposażonym studiu montażowym wyposażonym w szybkie i wydajne komputery.
Mamy dostęp do najnowszego oprogramowania do komputerowego nieliniowego montażu obrazu i dźwięku. Gwarantujemy najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Montujemy skrótowe teledyski - nastrojowy, nostalgiczny ze ślubu i nieco bardziej szalony, dynamiczny z wesela. Włączamy je do całego reportażu, jako ciekawe urozmaicenie. Filmy zawsze wzbogacamy dobraną indywidualnie muzyką, dopasowaną panującej podczas uroczystości atmosfery, Waszego nastroju i indywidualnych upodobań.

Staramy się, aby film był ciekawy i nie miał "dłużyzn". Przeważnie trwa nie więcej niż 3 godziny, ale na wyraźne życzenie Młodej Pary może być dłuższy lub krótszy. Wystarcza to w zupełności, aby pokazać przebieg wydarzeń z całego dnia i nie zmęczyć widzów. Nasze filmy zawsze są ciekawe, a kolejne wydarzenia płynnie przechodzą od jednego do następnego.

Nasze filmy zawsze urzymane są w konwencji reportażu. Nie traktujemy Młodej Pray jak aktorów, lecz jak bohaterów. Nie każemy grać niczego, nie ustawiamy, nie narzucamy się, nie przeszkadzamy i nie próbujemy kreować rzeczywistośc,i lecz utrwalamy " rzeczywistość zastaną". Jesteśmy w roli niemych reporterów wydarzeń. Już nasza w tym głowa, aby wszystko wyglądało na filmie tak, jak powinno.

Nie stosujemy żadnych tandetnych sztuczek montażowych, prostej animacji, melodyjek itp. Naszymi bohaterami jest Młoda Para, rodzice i goście, a film jest reportażem i nigdy nie przypomina jarmarcznej dekoracji. Nie musimy stosować efektów specjalnych, nasze materiały są zawsze najwyższej jakości.
filmowanie warszawa
 
 
« powrót|drukuj